Zpět na začátek

Poradna

Pro návštěvníky našich internetových stránek máme k dispozici virtuální poradnu. Úkolem poradny je ušetřit váš čas. Najdete zde odpovědi na vaše nejčastější otázky. Nenašli jste níže odpověď na vaši otázku? Napište nám. Čím více napíšete, čím víc budete konkrétní, tím lépe vám dokážeme poradit.

Informace o právech zákazníka

Respektujeme a podporujeme práva našich zákazníků. Pokud pro nás máte v této oblasti nějaký podnět, volejte nám ZDARMA na nonstop zákaznickou linku 800 400 420, případně nám napište e-mailem na: info@vemexenergie.cz.

Číst dále...

Jak probíhá změna dodavatele energií?

Provést změnu dodavatele energií není složité, jen je třeba dodržet určité termíny. Kompletní změnu dodavatele na základě plné moci vyřídíme zdarma za vás.

Číst dále...

Chci provést přepis elektřiny a plynu na nového majitele, co potřebuji?

Pronajali jste si byt? Přestěhovali jste se? Koupili jste nemovitost? Chcete změnit dodavatele a zároveň změnit i odběratele?

Číst dále...

Co potřebuji ke zřízení nového odběrného místa?

Odběr elektřiny a zemního plynu je možné realizovat pouze na základě uzavřené smlouvy o připojení k distribuční soustavě. Se všemi kroky potřebnými ke zřízení nového odběrného místa vám poradíme a pomůžeme.

Číst dále...

Chci nahlásit změnu ve smlouvě, co k tomu potřebuji?

Kontaktujte nás zdarma na zákaznické lince 800 400 420 neprodleně poté, co ke změně došlo. Připravíme pro vás potřebné formuláře a v případě nutnosti informovat o změně i příslušného distributora vyřídíme změnu za vás.

Číst dále...

Budete mi při změně dodavatele měnit i distribuční sazbu elektřiny?

Pokud při změně dodavatele elektřiny výslovně nepožádáte o změnu charakteru odběru elektřiny, není žádný důvod pro změnu sazby.

Číst dále...

Co je to smlouva o připojení k distribuční soustavě?

Smlouva o připojení k distribuční soustavě stanovuje technické detaily připojení odběrného místa k distribuční soustavě.

Číst dále...

K čemu slouží VEMEX Energie OnLine Portál?

VEMEX Energie OnLine Portál je internetová aplikace, která vám po přihlášení umožní většinu svých požadavků vyřešit z pohodlí domova.

Číst dále...

Vítejte ve společnosti VEMEX Energie

Společnost VEMEX Energie a. s. zajišťuje dodávku zemního plynu a elektřiny a s tím související služby s přenesením odpovědnosti za odchylku pro své zákazníky v celé ČR. Služby poskytujeme na základě licence na obchod se zemním plynem a elektřinou.

Kontaktní formulář

Nenašli jste informaci, kterou hledáte, nebo se chcete na něco zeptat? Pošlete nám dotaz a my Vás budeme do dvou pracovních dnů kontaktovat.


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů v rozsahu definovaném v dokumentu Pravidla užití webu a ochrana osobních údajů.

Pro úspěšné odeslání je třeba vyplnit všechna pole označená *, jsou také oranžově ohraničena.

FacebookGoogle+LinkedInYoutubePinterestTwitterInstagram
K personalizaci obsahu, poskytování služeb sociálních sítí a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Více informacíRozumím