Proč pracovat ve VEMEX Energie a. s.?

Nabízíme zázemí velké nadnárodní společnosti osobnostem, které zajímá pracovní příležitost na trhu s energiemi.

Klademe velký důraz na to, aby v našem týmu pracovali špičkoví odborníci ve svých oborech, a proto nabízíme svým zaměstnancům možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace.

Naši zaměstnanci pracují s nejnovějšími technologiemi, v příjemném pracovním prostředí a v menších kolektivech. Naše pracoviště se nachází jen pár kroků od stanice metra, tramvaje a autobusového nádraží – stanice Hradčanská jen cca 5 minut chůze.

V našem oddělení zákaznické péče vám můžeme nabídnout částečný pracovní úvazek, který vám umožní lépe sladit váš pracovní a soukromý život.

Nabízíme široký systém benefitů
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávání a osobní rozvoj
  • 1 týden dovolené navíc
  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní doba a další benefity

Proces výběrového řízení

Chcete se stát členem týmu VEMEX Energie a. s.?

Zašlete nám životopis spolu s motivačním dopisem a informací, o jakou pozici máte zájem.

Následně očekávejte v nejbližších dnech telefonát, případně e-mail, ve kterém vás budeme informovat o dalším postupu.

Aktuální volné pracovní pozice

V současné době hledáme do našeho týmu vhodné osobnosti na následující pracovní pozice:
Hlavní účetní

Jste precizní, máte rád/a přehled a pořádek v číslech? Hledáme kandidáta na místo hlavní účetní. Máte praxi na obdobné pozici a dokážete se pochlubit výbornými výsledky? Zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis v českém jazyce.

Náplň práce
  • Zodpovědnost za chod účetního oddělení
  • Zodpovědnost za vedení hlavní knihy a evidence závazků, pohledávek
  • Účtování majetku, odpisů a inventurní práce spojené s touto agendou
  • Tvorba účetní metodiky
  • Samostatné účtování části agendy
  • Zodpovědnost za veškerou dokladovou inventuru
  • Vedení týmu 3-4 pracovníků
Požadavky
  • Odpovídající vysokoškolské vzdělání
  • Znalost českých účetních standardů, IFRS, daňové a účetní problematiky
  • Praxe s účetním systémem Money S5 výhodou
  • Praxe s rozsáhlým saldokontem výhodou
  • 2 a  více let praxe ve vedení samostatného účetnictví
  • Spolehlivost a pečlivost
Nabízíme
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • NTB a telefon i k soukromým účelům
  • Práci v menším přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené

Předpokládaný nástup - dohodou
Místo pracoviště: Praha
Typ pracovního poměru: HPP

Key Acount Manager

Jste obchodník? Komunikujete rádi s lidmi? Máte schopnost dobře vyjednávat? Staňte se naším zaměstnancem, prodávejte koncovým zákazníkům elektřinu a plyn jako Manažer prodeje klíčovým zákazníkům (Key Account Manager). Hledáme vhodné kandidáty pro různé regiony v rámci celé ČR.

Náplň práce
  • zajišťovat akviziční činnost i poprodejní péči ve svěřeném regionu
  • sbírat informace o trhu s elektřinou a plynem, konkurenčních nabídkách a produktech se zaměřením na svěřený segment
  • spravovat a aktualizovat databázi svěřených zákazníků v příslušné aplikaci (CRM, MS Excel, zákaznickým systém používaný ve společnosti apod.)

Požadavky
  • SŠ/VŠ, praxe v obchodu (praxe v energetice - výhodou)
  • zkušenosti s řízením vztahu se zákazníkem
  • komunikační dovednosti, prodejní a prezentační dovednosti
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita

Nabízíme
  • fixní mzda + bonus z provizí z uzavřených obchodů
  • služební auto i k soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon
  • home office

Místo pracoviště: Celá ČR

Jiná pracovní pozice

Všechna naše oddělení chtějí jen ty nejlepší, spolehlivé a talentované lidi s profesionálním přístupem k práci. Máte praxi v energetice a schopnost dobře vyjednávat? Nebo máte zkušenosti s vedením týmu? Hledáme obchodníky, poradce, specialisty, analytiky i managery.

Jste v oboru úplný nováček? Nevadí, rádi se s vámi seznámíme a pomůžeme vám najít u nás optimální uplatnění. Klademe velký důraz na to, aby v našem týmu pracovali špičkoví odborníci ve svých oborech.

Klient je smyslem naší práce a motorem všeho, co děláme.

Zašlete nám životopis spolu s motivačním dopisem a informací, co vás baví, naplňuje a jakým přínosem můžete být pro naši společnost.

Nenašli jste v naší nabídce vhodnou pozici, a přesto nám chcete zaslat svůj životopis?

Využijte náš formulář pro kariéru.

Správa lidských zdrojů

Violetta Malkova
HR, management and administration assistant
Mobil: +420 602 606 771
E-mail: kariera@vemexenergie.cz

VEMEX Energie a. s.
Na Zátorce 289/3, 160 00 Praha 6 – Bubeneč
Czech Republic

Formulář pro kariéru

Všechna naše oddělení chtějí jen ty nejlepší, spolehlivé a talentované lidi s profesionálním přístupem k práci. Máte praxi v energetice a schopnost dobře vyjednávat? Nebo máte zkušenosti s vedením týmu? Hledáme obchodníky, poradce, specialisty, analytiky i managery. Využijte náš formulář pro kariéru.

Pracovní pozice:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů.

Pro úspěšné odeslání je třeba vyplnit všechna pole označená *, jsou také oranžově ohraničena.

Navštivte nás na FacebookuNavštivte nás na LinkedInNavštivte nás na YouTubeNavštivte nás na Google+Navštivte nás na Twitteru
Více informacíRozumím